[ Webhosting profitux.cz ]
3.1.2010
Sbohem 2009, nechť je rok 2010 ještě lepší!
Ačkoliv tenhle post měl být původně novoroční (respektive úplně nejdřív to mělo být takové zamyšlení před koncem roku), nakonec jsem zjistil, že o svátcích je toho času snad ještě míň než jindy, takže jsem se k jeho napsání dostal až teď (už ve víru zkouškového).

Pro mě byl rok 2009 v určitém smyslu průlomový. Na začátku jsem si říkal, letopočet obsahuje šťastné číslo, bude to dobrý rok. A on byl, dokonce asi tak 100x lepší než bych od něj čekal, úspěchů přinesl dosti a užil jsem si jej naplno. Až jsem si nakonec uvědomil, že to těžko vše svedu jen na štěstí. Nepochybně, nemít ho, asi by se spousta věcí nestala, ale čistě o něm to také není. Naštěstí stačilo, aby mi v kritických situacích trošku pomohlo a já už se těch vzniklých šancí chytil. A nakonec mě asi i zachránilo, což byl jeden z důvodů téhle úvahy - den před koncem roku to můj controller schytal od sklenice plné piva a nebýt toho štěstí, možná bych si taky hezky dlouho nezahrál.

Tohle štěstí ve smůle mě jen utvrdilo v mém "master planu" na rok 2010 - prachy, prachy, prachy. Bez nich to nepůjde a bohužel (naštěstí?) je to teď asi to jediné, co mě brzdí, takže zařídit si co nejlepší a pokud možno stálejší zdroj příjmů bude priorita. Vydělané peníze hned půjdou do techniky, která mě zase někam posune, jak v produkci, tak v DJingu. Jen doufám, že mě štěstí neopustí a zase mi trošku pomůže - najít teplé místečko grafika asi nebude žádný med...

Tak Vám všem přeji šťastný nový rok :)