[ Webhosting profitux.cz ]
22.12.2009
Upgrade webu kompletní
Jak jsem o pár dní dříve napsal, tak jsem taky udělal a v důsledku toho můžu konečně zplodit tenhle post.

Při čtení jste si určitě už všimli, že se boční panel blogu trochu změnil. Za prvé je o něco míň hnusný a za druhé v něm přibyl box s tagy. Jak tagy fungují asi vysvětlovat nemusím, ale pro jistotu stručně - kliknutím na tag se přidá do výběru a v důsledku toho se vypisují jen články, které mají všechny z vybraných tagů. Opětovným kliknutím na tag se z výběru zase odstraní. Jinak zůstala funkčnost blogu prakticky nezměněna.

Sekce links je již online, teď zbývá časem do ní doplnit ty spousty odkazů, zvlášť co se stránek labelů a producentů týče. Galerie a kniha návštěv prodělaly taky lehoučký facelift, skládající se jen z té pruhované čáry pod nadpisem (kvůli jednotnosti v rámci celých stránek) a přestylováním formulářů, na funkčnosti však co zlepšovat nebylo. A pak ještě pár dalších drobných zásahů do kódu, kterých si navenek skoro nikdo nevšimne, ale mně se uleví s tím, že už na ně nebudu muset myslet.

Nyní už tedy trochu odtajním svůj další plán: Chystám se založit si vlastní youtube kanál na promo různých mnou vybraných tracků, asi jako známý channel liquicity. Nebyl bych to ale já, kdybych si to sám nějakým způsobem nezkomplikoval. Bez kvalitního loga ani ránu a přesto že se mi tady na stránkách líbí, u videí bych ho chtěl mít animované (když už se to hýbe, že). Po několika letech se tedy asi opět ponořím do flashe, abych si připomněl to, co už jsem dávno zapomněl, a nejlépe se i přiučil něco nového. S výsledkem se zde pak samozřejmě pochlubím, bude-li s čím.