[ Webhosting profitux.cz ]
16.12.2009
Upgrade webu - první fáze hotova
Díky jistým souvislostem se mi poslední dobou nějak nakupil čas, kterýžto jsem nepochopitelně místo svědomitého proflákání okamžitě naplnil prací. Rozhodl jsem se, že to tu zase o kousek posunu.

Označit design úvodní stránky jako suchý by byla pochvala, nehledě na to, že na něm byly určité prvky prakticky zbytečné. Takže první fáze byla trošku ji vylepšit a zmodernizovat. Jak se mi to povedlo můžete posoudit sami.

Po grafické stránce je úvodní stránka nyní snad trošku zajímavější, hlavně díky obrázkům, které zároveň oživí barevné spektrum dříve se skládající jen z bílé, zelené a různých odstínů šedi. Rubrik "news" a "welcome" jsem se zbavil z dříve uvedeného důvodu - byly k ničemu. Taktéž oddíl "links" zmizel, ale ten se ještě objeví, ve větším rozsahu - bude mu věnována celá stránka. Také se dá říct, že novinky jsem dobrým způsobem nahradil. Nová sekce "blog news" zobrazuje na titulní stránce (překvapivě) útržky nejnovějších článků na blogu a já doufám, že to sem přivede více lidí. Další novinkou je rádio, cestička pro budoucí vysílání přímo z mého Traktora. Ze začátku budu asi využívat možností nějakého free shoutcast serveru a posléze, jakmile si nastuduju potřebné detaily, udělám server přímo ze svého PC. Sekce "bio" a "sety" zůstaly víceméně nezměněny, až na všechny ty krásné (redy vlastně zatím jen všechny 2) obrázky, které u setů dřív nebyly. Celá stránka navíc prodělala těžký upgrade administrace, která je nyní vychytaná do posledního detailu. To asi Vy moc neoceníte, ale musel jsem se alespoň pochlubit :)

A co budou další kroky? Jak už jsem zmínil výše, přibude podstránka s odkazy a změny prodělá i blog, na kterém si už teď můžete všimnout drobných změn. Guestbook také nezůstane ušetřen, ale utrpí zdaleka nejméně. Poté ještě pár dalších věcí, které už se stránkami do jisté míry tolik nesouvisejí, ale o tom zase potom :)