[ Webhosting profitux.cz ]
14.12.2009
RELEASE DIGEST: FLIGHT003
Zpoza oceánu, až ze samotného New Yorku k nám přilétá nová deska labelu Flight Recordings. Teprve třetí vinylový release má opravdu co nabídnout.
Áčková strana Full Metal Planet od švýcarského neurofunkového tria Lost Sequence nebyla vůbec vybrána bezdůvodně. Hned zpočátku si Vás zcela omotá kolem prstu naprosto skvělým intrem, za které by se vůbec nemusel stydět leckterý soundtrack k filmu, a pak už vás prostě nepustí. Luxusní drop následuje stejně luxusní pokračování, energií nabité neuro, které za pomocí táhlých padů, samplů ženských zpěvů a různých vrzání nástrojů i nenástrojů vytváří perfektní představy korespondující s názvem tracku. (Tedy aspoň pokuď jste tak trochu snílci a máte rádi scifi :)).
Béčková strana, kterou ovládl němec Misanthrop se svým remixem Proktahova tracku Saccharine, je více než důkladným nášupem k pecce první. Pumpující basová linka Vám dokáže pořádně rozpumpovat krev v žilách. Zvukomalebných omáček se tentokrát moc nedočkáme, ale to je na party stejně celkem fuk :)
Být vinylofilem, tak bych si tuto teprve třetí desku Flight Recordings (na triku má hlavně digitální releasy) hned objednal - je to opravdu co říct, že mě něco po dlouhé době dokopalo k napsání dalšího RELEASE DIGESTu, navíc tak dlouhého. Nuže...nechte se omotat kolem prstu ukázkou!