[ Webhosting profitux.cz ]
17.11.2009
Big City Beatzz se vrací
Po minulé akci to už vypadalo, že sérii BCB odzvonilo. Někteří jedinci posílení alkoholem neváhali zneužít faktu, že na party nebyla žádná pořádková služba a když se lidé k ránu rozešli, odkryl se pohled na neskutečný bordel. O ukradených věcech z backstage se rozepisovat moc nebudu, snad jen mi vrtá hlavou, proč mi někdo mimo jiné vzal i mého kofoláčka. Nicméně, vzhledem ke škodám nebyly vyhlídky na další akci moc růžové. Naštěstí se ale nakonec podařilo vše vyřešit a díky INdexovi a síle peněz, které majitelé LAMY vyrýžovali na baru, bude série pokračovat dál. A to rovnou čtvrtým dílem, který bude (jak doufáme) zase o kus lepší, než ten předchozí.

Stylově rozmanitý lineup odstartuje jako obvykle Viky a jeho breaky, poté předá pomyslnou štafetu INdexovi, který si hodlá na nových gramcích užít techno a hardtechno desky, následuje host 6oofy, který se předvede se svým neuro dnb setem, pak já s (překvapivě) taktéž rychlými zlámanými beaty a celou party nakonec uzavře NTK tvrdými tekky. A krom pánů DJů se nám předvede i beatboxer!

To ale stále není všechno - rozhodli jsme se zneužít místní projektor, takže se dočkáte videoprojekcí a samozřejmě nemůže chybět stroboskop. A taky vyhazovači, kteři budou tentokrát dohlížet na hladký chod akce :)

Líbí se Vám, co jste si právě přečetli? Tak přijďtě v hojném počtu - 20.11. od osmi večer to bude v LAMĚ zase rachotit!