[ Webhosting profitux.cz ]
23.9.2010
Frank říká: Bad Taste!
Září je pro trojčlenné uskupení BLOKHE4D zatím poměrně povedený měsíc. Nejen že na svém labelu Bad Taste Recordings stihli vydat novou desku s materiálem od anglána Lokiho, ale navíc vypustili do éteru první Bad Taste podcast, 72 minut nové i starší muziky komentované patřičně ďábelskými hlasy, které Vám mimo jiné řeknou, kde najít free track s názvem Talk To Frank.
15.9.2010
SSR Podcast 017 - Subsonik
Další z řady podcastů, co vlastně podcasty nejsou. Mark Subsonik tentokrát umíchal lahůdku z třinácti skvostných, více či méně známých dubplatů. Velkým překvapením pro mě je jeho vlastní remix stařičkého Crash Bunny, kterým tuhle melancholickou krásu poladil o trochu více pro potřeby tanečních parketů.


Tracklisting:
01. Quadrant & Cease - Rage & Rapture (State of Mind Remix)
02. Smooth - Window
03. InsideInfo - Metrognome
04. Dose - Q&A
05. Black Sun Empire - Crash Bunny (Subsonik Remix)
06. Optiv - Run It Red (Neonlight Remix)
07. Black Sun Empire, Bulletproof & State of Mind - Roulette
08. Neonlight & Miss Redflower - Dessert
09. Smooth - Give You More
10. Telekinesis & NC-17 ft. KC - Micronaps
11. Telekinesis - Bad Virus
12. Smooth - Disco
13. The Naked And Famous - Young Blood (Antiform & Audiosmith Remix)
6.9.2010
Release date Lights & Wires odhaleno!
A je to tady. BSE před pár hodinami vytvořili na svém soundcloudovém účtu prázdný set Lights & Wires, u kterého je ale uvedené ono osudné datum. Dámy a pánové, bojte se prvního listopadu, neboť toho dne slunce zčerná.
3.9.2010
Nový klip od Pendulum
Pomalu se blíží album vydání dalšího singlu okolo alba Immersion, cti býti zremixován a zfilmován se tentokrát dostalo tracku první části tracku The Island s podtitulem Dawn, jež zlámanosti zrovna moc nepobral. Pokud holdujete jejich novému zvuku, těšte se na 19. září, kdy se singl dostane oficiálně do prodeje. Předobjednávat je možno prostřednictvím iTunes či ve jejich vlastním eshopu.


Obsah singlu:
The Island
The Island (Radio Edit)
The Island (Tiesto Remix)
The Island (Lenzman Remix)
The Island, Pt. II (Dusk) (DJ Edit)
The Island Video
3.9.2010
Take a red pill, Neo...
Kdysi jsem v to tajně doufal jako v něco na míle vzdáleného, ne-li nesplnitelného, a přece se to před pár dny stalo skutečností. Mo(u)dří už vědí, červení vědí ještě lépe a Vám ostatním, kteří nemáte tucha, oč tu kráčí, to tedy objasním: Dne 29.8.2010 jsem se stal oficiálně hrdým členem redakce drumandbass.cz :) Pravda, slovo oficiálně je na místě, jelikož s Beastem67, "šéfem" téhle party nadšenců, jsem na různých projektech spolupracoval už skoro rok, nicméně pořád skryt v zákulisí. To se ale s oficiálním přijetím změnilo a už nyní si můžete přečíst můj první článeček, věnovaný novinkám vycházejícím v blízké době na Beta Recordings. Tímto bych chtěl tedy poděkovat, jak Beastovi, tak serveru poslouchej.net - nebýt jednoho rozhovoru, zveřejněného právě tam, asi bych teď tenhle oslavný článek nepsal. Nabídli jste mi červenou pilulku a já si ji vzal. Now let's see how deep the rabbit hole goes...

P.S.: První oslavy už jsou za mnou, ale pokuď jste z okolí Jeseníku, přijďte se podívat 11.9. na Smrťákovský MINIfest - na naší, dalo by se říct již tradiční, malé stagi Vás tentokrát bude čekat celých 8KW zvuku, skrze který do Vás budeme celou noc neúnavně sypat zlámané beaty. Více informací naleznete na facebookové stránce události.
1