[ Webhosting profitux.cz ]
28.2.2010
Nový label Noisie - Invisible Recordings
Jeden label nestačí, drahoušku!
Jeden label nestačí, drahoušku!A Noisii zřejmě nestačí ani dva. Kromě původního Vision a na pomalejší breaky orientovaného sublabelu Division totiž teď kluci zakládají label třetí s názvem Invisible Recordings, který by měl sloužit jako odbytiště jejich experimentálnější dnb tvorby - a nejen jejich. Na myspace labelu se dočtete jména jako Phace, Icicle, Engage, Subterra a Dekko. Mimo jiné si tam taky můžete poslechnout první čtyři kousky určené k vydání pod číslem INVSB001. Jmenovitě:

01. Noisia & Phace - Floating Zero
02. Subterra & Dekko - Bonsai Run
03. Icicle - Nowhere
04. Engage - Above The Clouds

V případě, že by Vás zaujaly, můžete sosnout z dnbshare Noisia Invisible Studio Mix Jan2010
23.2.2010
Let It Roll 2010 After Special
Malé (i když ne zas TAK malé) ohlédnutí za letošním indoor LIRem ve znamení Space Invaders. Já tam bohužel nebyl, ale tím spíš jsem dobře zásoben fotkami a videi a hodlám se o ně s Vámi podělit.

Nejdříve nálož fotek z těch našich oficiálních info serverů:

Fotky z příprav LIR (by Jiří Kropáč) - shadowbox.cz
První fotky z LIR (by Kubánec) - drumandbass.cz
Druhé fotky z LIR(by khouba) - drumandbass.cz
Fotoreport z LIR (by lukas) - poslouchej.net
Druhé fotky z LIR (by J-fX) - poslouchej.net
Předsedovy fotky z LIR - rave.cz
Fotky z LIR 2010 (by Mamba) - shadowbox.cz
Druhé fotky z LIR 2010 (by M4Y4) - shadowbox.cz
Třetí fotky z LIR 2010 (by Debbie) - shadowbox.cz
Dravonovy fotky z Let It Roll - rave.cz
Fotky z Let It Roll 2010 (by Sharky) - rave.cz

Dokonce se mi povedlo splašit i nějaký ten videomateriál. Příznivci pohyblivých obrázků klikejte sem:

Video z LIR - 1. část (John B, Roni Size) - sety.cz
Thiew b2b Meikos (by thiew) - vimeo.com
Ochutnávka od Jana Frejma - techno.cz
(jen mi není jasné, kde se tam vzal Marky...že by mi něco uniklo? :))
Video z Let It Roll od Ronnyho - techno.cz

Vášniví písmenkožrouti si prozměnu zachrochtají zde:

Report z LIR (by kachni) - drumandbass.cz
Report z LIR (by soda) - techno.cz
Report z Let It Rollu od Tomsleyho - shadowbox.cz

Nakonec ještě pár obrázků, alba nalezená na rajčeti. Tyhle fotoreporty většinou už tak kvalitní nebývají (zvláště proto, že jsou většinou plné fotek lidí, které krom fotografa samého nikdo z čtenářů nezná), takže vstup jen na vlastní nebezpečí.

LIR 19.2.2010 by rooney
LIR 19.2.2010 by mishecz
LIR 19.2.2010 by sker01
LIR 19.2.2010 by mimi-mimi
LIR 19.2.2010 by mi-mus
LIR 19.2.2010 by homelasnica
LIR 19.2.2010 by pindanet
LIR 19.2.2010 by mareksko

Jako třešínku na závěr rovnou uvedu nějaké to info k nadcházejícímu open-airu. Stejně jako minule se bude party konat v pískovně Oplatil ve Starých Ždánicích u Pardubic. V kalendáři si zaškrtněte data 23.-24.7., pořadatelé na léto zvolili opravdu stylové headlinery, však posuďte sami: High Contrast, Marky, London Elektricity, Matrix & Futurebound a Temper D. Tak co, těšíte se? Já jedu na 129%! :)
14.2.2010
Únorové hudební tipy
Od začátku roku už vyšly hudby kvanta, pojďme se ale podívat na ty nejaktuálnější zlámaniny, co mě poslední dobou zaujaly. Začnu polehoučku dvěma deepovými singly (lépe řečeno jednotlivými tracky) z digitální divize Subtle Audio, jeden od Nebuly, druhý od Meccy. Stejně jako v minulém článečku podobného ražení zmíním také Subsonik Sound Recordings, tentokrát s novou deskou v podání dvojky Dodge & Fuski. Trochu přitvrdíme a dostáváme se k Cause4Concern, kteří vydali na svém vlastním labelu kombo Scare Tactics/Born Dead. Po dlouhé době se ozývají i hlasy z Lifted Music - o novou desku se tentokrát postaral Apex. Ponoříme-li se do toho neurofunku hlouběji, narazíme na výborný release francouze Dropped Beats na labelu Eight:FX. M-Atome Limited přichází s techy tracky od Allied, Kantyze a Future Signal, na italském Black Seeds Digital vychází Noxius, Triage a Rolar. Ammunition Recordings představuje další skvělou hudbu, Arrakis EP od poláka říkajícího si Qmare. Fajnšmekři nechť kouknou ještě k Obscene Recordings na novinky od našeho Forbidden Society. Z velkoobjemových kompilací vyčnívá nářezové Bad Taste vol. 3 (jak jinak než na Bad Taste Recordings) a překvapivě dobré album dua Camo & Krooked na Mainframe Recordings. O profláklém Deep Space LP (Phace & Misanthrop) snad ani psát nemusím.
14.2.2010
Music Video: Noisia - Machine Gun

Jedním slovem maso! A na konci i doslova.
3.2.2010
Promo alá Noisia - Machine Gun EP
Ne nadarmo se těší tahle trojka takové slávě, když Noisia něco spáchá, tak to má styl! Jak už asi tušíte, s tímhle EPčkem je to nejinak. Kdo by ale čekal počin čistě drumandbassový, bude zklamán. DJ Edit prvního tracku z chystaného alba doplňují 3 remixy - první je mistrovská práce Amona Tobina, geniálním způsobem defrmující řev kulometu na chrochtání jakési kyberšelmy, další je poměrně povedený remix dnb star Spora, zvukem trošku připomínající jeho výborný remix Bullet Time od Maldiniho s Vegasem. Kompilaci uzavírá kousek od dubstepového dua 16bit, který vás ale totálně rozstřílí (a ti, co si pod dubstepem představí směsku různě rychlých a co možná nejvíc disharmonických wobblíků, budou pravděpodobně příjemně překvapeni). Vychytaný beatmasher z beatu dělá opravdovou kulometnou palbu. Jednou větou - je smrtelný hřích tenhle klenot s katalogovým jménem DVSN005 minout!
1