[ Webhosting profitux.cz ]
17.11.2009
Big City Beatzz se vrací
Po minulé akci to už vypadalo, že sérii BCB odzvonilo. Někteří jedinci posílení alkoholem neváhali zneužít faktu, že na party nebyla žádná pořádková služba a když se lidé k ránu rozešli, odkryl se pohled na neskutečný bordel. O ukradených věcech z backstage se rozepisovat moc nebudu, snad jen mi vrtá hlavou, proč mi někdo mimo jiné vzal i mého kofoláčka. Nicméně, vzhledem ke škodám nebyly vyhlídky na další akci moc růžové. Naštěstí se ale nakonec podařilo vše vyřešit a díky INdexovi a síle peněz, které majitelé LAMY vyrýžovali na baru, bude série pokračovat dál. A to rovnou čtvrtým dílem, který bude (jak doufáme) zase o kus lepší, než ten předchozí.

Stylově rozmanitý lineup odstartuje jako obvykle Viky a jeho breaky, poté předá pomyslnou štafetu INdexovi, který si hodlá na nových gramcích užít techno a hardtechno desky, následuje host 6oofy, který se předvede se svým neuro dnb setem, pak já s (překvapivě) taktéž rychlými zlámanými beaty a celou party nakonec uzavře NTK tvrdými tekky. A krom pánů DJů se nám předvede i beatboxer!

To ale stále není všechno - rozhodli jsme se zneužít místní projektor, takže se dočkáte videoprojekcí a samozřejmě nemůže chybět stroboskop. A taky vyhazovači, kteři budou tentokrát dohlížet na hladký chod akce :)

Líbí se Vám, co jste si právě přečetli? Tak přijďtě v hojném počtu - 20.11. od osmi večer to bude v LAMĚ zase rachotit!
4.10.2009
Big City Beatzz 3!
Big City Beatzz 3 Flyer
Big City Beatzz 3 Flyer

Přišel podzim, prázdniny nám skončily, děti usedly do lavic a vysokoškoláci do hospod. A s podzimem přišla i další párty. Na třetích, tentokrát docela narychlo spíchnutých BCB si budete moci poslechnout hosta Vashu, který se poslední dobou věnuje spíše breakbeatu, ale stále nepohrdne ani rychlejšími zlámaninami. Kromě něj vás bude bavit "stará známá sestava" ve složení Viky, P.S., INdex a 2Nine. Noc bude věnována především zlámaným beatům, ale dočkáte se také osvěžení v podobě electra a techna od INdexe. Pořádný zvuk si tentokrát nenecháme zkazit vadnou kabeláží, takže počítejte s tím, že se bude LAMA otřásat v základech.

Už se na Vás těšíme :)

Související odkazy: Xbass, Facebook
18.8.2009
Big City Beatzz 2!
Big City Beatzz 2 Flyer
Big City Beatzz 2 Flyer
Jelikož mi tu na stránkách zatím chybí tak zásadní věc, jako je partylist, rozhodl jsem se oznámení nové BCB uskutečnit aspoň touhle cestou - newska provázaná s blogovým příspěvkem. Nuže, k věci...

Druhé vydání Big City Beatzz se bude konat stejně jako minule v adolfovické Lamě. Na rozdíl od červencové BCB se můžete těšit na lepší zvuk a osvětlení a co se muziky týče, zůstaneme tentokrát věrní elektronice. Kromě mě, INdexe a liFea, kteří na BCB hráli posledně, si budete moct poslechnout také DJe z bookingu Xbass - P.S. a Vikyho. Pevný lineup zatím není, ale pravděpodobně bude akci otvírat Viky s breakbeatovým setem, po něm bude následovat pořádná porce dnb pod taktovkou INdexe, P.S. a samozřejmě taky mě. Nakonec vystoupí liFe s technem a pokud potom nebudeme všichni ještě úplně mrtví, nastane prostor pro experimenty.
Co se od minula změnilo k horšímu je výše vstupného, která se zvedla z 30ti korun na 50. K tomu kroku nás donutil ne příliš vstřícný postoj majitele Lamy, který odmítá na akci uvolnit byť sebemenší částku z výdělku na baru. Lepší technické vybavení bohužel něco stojí... Nicméně věřím, že dvacka navrch nikoho nezabije.

Všichni jste srdečně vítáni, tak neváhejte, řekněte o akci všem svým přátelům a přijďte v hojném počtu - bude rychta ;)

Související odkazy: Xbass, Facebook

1