[ Webhosting profitux.cz ]
30.5.2010
Engage - C2D Promo Mix May 2010
Do třetice všeho dobrého se na soundcloudu objevila horká novinka v podobě promo setu pro britský label Close2Death. Za mix je zodpovědná ruská neurofunková star Engage (nenechte se zmást ženským rodem, je to kluk jak buk).


Tracklisting:
01. Noisia - Split The Atom
02. Noisia - Machine Gun
03. Custom Soldiers - Minoan (Engage Remix)
04. Bulletproof & Concord Dawn - Whiskey tango
05. Noisia & Foreign Beggars - Shellshock
06. Engage - Overbreaker
07. Axiom - Sexdrive
08. Noisia - Concussion
09. Engage - Ginger
10. Enei & Engage - Carnage
11. Aeph - Burning Shadow (Prolix Remix)
12. :P
13. Noisia & Foreign Beggars - Contact
14. Receptor - Girls
15. Engage - Hostile
16. Engage - Resonant
17. Kano & Flame - Swarm (Katharsys Remix)
18. Kubrak - Ambush
19. Prolix & Nocturnal - Crater
20. Billain - Coded
21. Receptor & Engage - Bio
22. High Contrast - Return of Forever (Engage C2D Mix Edit)
25.4.2010
Seznamte se: Liquilade
Bylo nebylo, za devatero horami, sedmero řekami, šestero lesy a nějakým tím ropovodem žili byli dva ruští drugové. Psal se rok 2001 a Kirill Ovlakh a Vladislav Lazutkin tehdy začali objevovat kouzlo zlámaných beatů, jemuž nakonec oba podlehli. Ačkoliv si už od samého začátku pohrávali s myšlenkou složit si vlastní kousky hudby, první takové pokusy začali podnikat až v roce 2004. V průběhu dalších pěti let pak oba denodenně trávili dlouhé hodiny u obrazovky zkoumaje možnosti populárního FL studia, osvojujíce si nové a nové techniky pro realizaci svých nápadů.

Trpělivost a píle byly nakonec po zásluze odměněny a v květnu loňského roku jim vyšlo debutové EP na ruském labelu Pirate Station. Pod názvem Lead Us EP se skrývaly čtyři velice tanečně laděné liquidfunkové pecky s lehkými prvky jump-upu. Velmi záhy zabodovali i na Melotronic Recordings, kde jim vyšla kolaborace s Condition One nazvaná I Believe spolu s jejich Juicerem na flipu. Ještě před koncem roku 2009 pak stihli vydat dva další tracky na Audio Boutique, tentokrát však deepově laděné Onieronaut a Distorted While. Jejich tempo je vražedné a jejich míra kreativity nezná mezí - jak se Kirill s Vladislavem v minulém roce rozjeli, tak v tomto se stejnou vervou postupují dále. Hned v lednu upsali dva trošku poklidnější kousky The Fifth Sun a Waterworld newyorkskému labelu Kill Inc. a právě před pár dny vyšel jejich nejnovější počin na Audio Boutique - tracky Colorite a What's Your Secret, ve kterých se vrátili asi nejvíce ke stylu nastíněném v jejich debutovém EP.

Nyní je více než jasné, že tuhle dvojku z Novosibirska jen tak něco nezastaví a brzy budou následovat další a další releasy - stačí se mrknout na jejich soundcloud či myspace. Na oficiálním webu toho zatím moc nenajdete, ale aspoň si odtud můžete stáhnout jejich promo mix.

Nakonec malá ochutnávka: Liquilade - Past & Future (Lead Us EP)
1