[ Webhosting profitux.cz ]
3.5.2011
Odpolední dávka freeček
Dvě hodiny jsou akorát ten správný čas na menší odpolední siestu se zákuskem. První dobrůtku s příchutí neura nám připravil Exorcist pod hlavičkou Trust In Music.

Cain Mos & Giocator - Hot War (Exorcist Remix)


Mirror: TRIM_free001_CainMos_Giocator_HotWar(Exorcistremix).zip

Druhý zákusek je z pekárny Cyber Crunk Records a ukuchtil ho A.P.Bolan. Líbit se bude především vyznavačům minimálnějšího neurofunku.

CCK014 - A.P.Bolan Free Tunes


Tím ovšem naše "sladké menu" nekončí. O poslední dva chody se totiž postaral Bowser, a to pořádně. Dvě free neuropecky podpořil navíc hromadou dubstepových tracků.

Bowser - D&B Free Downloads


Bowser - Dubstep Free Downloads

27.3.2011
Music Video: Tali & Ed Rush - Dark Days
Bylo pro Vás doteď jméno Ed Rush symbolem tvrdého, temného drumandbassu? Tak si upravte obrázek, Éda se nám dal i do pop-style dubstepu. Naštěstí si i tak drží úroveň, ostatně, zhodnoťte sami.
28.1.2011
Music Video: D1 ft. Jenna G - Flood of Emotions
Zdá se, jako by se klipy staly novou formou propagace nadcházejících releasů. Například tenhle. Klípek už tu máme teď, ale na písničky si podle neoficiálních informací budete muset počkat až do 28. února (vyjdou na Dub Police). No, co už, zatím si můžete pouštět video s drumandbassovým breakem v dubstepovém tempu. Zajímavé!
21.1.2011
Dárečky od Abducted Records a Digital Soundboy
Dnešní porce mp3 zadarmiko čítá dva kousky z katalogu Abducted (dubstepová pecka od T Vicious a, ehm, jeden výplach mozku jako bonus) a jedno celé EP - Raver EP od Shy FX, pro jehož získání se ale musíte upsat na jejich mailing list.

T Vicious - Who The Fuck


Bratkilla - The Running Man
21.1.2011
Release Digest: Aeph!
Britský label Bad Taste slaví kulatiny. Tedy ne, že by tu už byl deset let, ale spíše co se počtu vydaných desek týče. Narozeninový release upekl Aeph, ale kdo čekal pořádně ostrou kuchyni, jak bývávalo jeho dobrým zvykem, bude asi docela překvapen. Bad Wolf je (pravda celkem příjemně se poslouchající) dubstep znějící jako nějaké electro-synthpop-kdovíco z přelomu 70. a 80. let, Scumbag ale naštěstí vrací laťku a tempo zpět nahoru - tenhle dort Vás přece jen pořádně prožene.

BT010: Aeph:
01. Aeph - Bad Wolf
02. Aeph - Scumbag

Aeph - Bad Wolf

Aeph - Scumbag

K nalezení v digitální podobě na junu, beatportu a digital-tunes
13.1.2011
Ill-Esha a její Black Ice na Haunted Audio
Talentované Kalifornské vokalistce, DJce a producentce Ill-Eshe vychází první letošní release na (taktéž Americkém) labelu Haunted Audio Recordings. Pod názvem Black Ice se skrývá luxusní relaxační dubstep s příjemným vokálem paní producentky samotné. Na "druhé straně" releasu pak najdete 2-stepový remix od Hexadecibela (a.k.a. HxdB).

Ill-esha - Black Ice (Part 1 - North American Excursion):
01. Ill-Esha - Black Ice
02. Ill-Esha - Black Ice (HxdB Remix)

Ill-Esha - Black Ice

Ill-Esha - Black Ice (HxdB Remix)

Release lze zakoupit zatím pouze na beatportu (zase jedna exkluzivitka), na ostatních webshopech se objeví 24. ledna.
13.1.2011
Red Sky od Johna B se dočkal vlastního remixového singlu
Jako by to bylo včera, kdy jsem v jednom z podcastů Johna B zaslechl poprvé zaznít Red Sky, track, jenž mě naplno zasáhl kouzlem krásného hlasu krásné vokalistky Shaz Sparks. Nebyl jsem ale sám. Americké rapperce Nicki Minaj se Shaziny vokály zalíbily natolik, že je bez jakýchkoliv skurpulí použila ve svém díle Here I Am.
Když to John B zjistil, zachoval kladnou hlavu a místo vymáhání ušlého zisku na nestydaté Nicki se rozhodl dát Red Sky nový prostor v podobě remixového EP na svém labelu Beta Recordings. Kromě originální verze tracku na singlu naleznete jeden drumandbassový remix, dva dubstepové, jeden ve stylu trance a jeden progresivní hausík. Nakolik se jednotlivé remixy povedly posuďte sami.

John B feat. Shaz Sparks - Red Sky Remixes:
01. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Original Mix)
02. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Subsonik & Smooth Remix)
03. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (John B Dubstep Mix)
04. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Rebel Sonix Remix)
05. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (John B Trance Remix)
06. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Robbie Bronnimann Remix)

Singl lze zatím pořídit exkuzivně na beatportu.
12.11.2010
Gemini - Blue EP
modrá je dobrá...
Thomas Slinger a.k.a. Gemini, čerstvá posila Lifted Music, jehož jste si mohli mimo jiné poslechnout na letošním Let It Rollu, nyní dokazuje, že to umí nejen s drumandbassem. V průběhu prosince mu totiž vyjde čtyřtrackové EP s názvem Blue na Inspected Records. A že Vám kníraté logo labelu přijde odněkud povědomé? Aby také ne, Inspected má totiž na svědomí známý Inspector Dubplate, velký hráč na poli youtube promotionu producentů. Za zmínku stojí, že vokály na celém EP má na svědomí Thomas sám (ale nejsem si jistý, jestli je to tak úplně výhra). Tracky Blue a Feel Stronger si můžete poslechnout již nyní (stačí kliknout na odkaz), na zveřejnění druhých dvou si ale budeme zřejmě muset ještě počkat.

Tracklisting:
01. Gemini - Blue
02. Gemini - And You
03. Gemini - Feel Stronger
04. Gemini - Rise & Fall
21.6.2010
Music Video: Nero - Innocence
Londýnské duo producentů vystupujících pod názvem Nero se poslední dobou čím dál tím více dostává do povědomí lidu nejen díky produkci kvalitního dnb, ale také dubstepu. A právě k jejich poslednímu dubstepovému releasu se váže následující videoklip.
1