[ Webhosting profitux.cz ]
21.1.2011
Release Digest: Aeph!
Britský label Bad Taste slaví kulatiny. Tedy ne, že by tu už byl deset let, ale spíše co se počtu vydaných desek týče. Narozeninový release upekl Aeph, ale kdo čekal pořádně ostrou kuchyni, jak bývávalo jeho dobrým zvykem, bude asi docela překvapen. Bad Wolf je (pravda celkem příjemně se poslouchající) dubstep znějící jako nějaké electro-synthpop-kdovíco z přelomu 70. a 80. let, Scumbag ale naštěstí vrací laťku a tempo zpět nahoru - tenhle dort Vás přece jen pořádně prožene.

BT010: Aeph:
01. Aeph - Bad Wolf
02. Aeph - Scumbag

Aeph - Bad Wolf

Aeph - Scumbag

K nalezení v digitální podobě na junu, beatportu a digital-tunes
13.1.2011
Ill-Esha a její Black Ice na Haunted Audio
Talentované Kalifornské vokalistce, DJce a producentce Ill-Eshe vychází první letošní release na (taktéž Americkém) labelu Haunted Audio Recordings. Pod názvem Black Ice se skrývá luxusní relaxační dubstep s příjemným vokálem paní producentky samotné. Na "druhé straně" releasu pak najdete 2-stepový remix od Hexadecibela (a.k.a. HxdB).

Ill-esha - Black Ice (Part 1 - North American Excursion):
01. Ill-Esha - Black Ice
02. Ill-Esha - Black Ice (HxdB Remix)

Ill-Esha - Black Ice

Ill-Esha - Black Ice (HxdB Remix)

Release lze zakoupit zatím pouze na beatportu (zase jedna exkluzivitka), na ostatních webshopech se objeví 24. ledna.
13.1.2011
Red Sky od Johna B se dočkal vlastního remixového singlu
Jako by to bylo včera, kdy jsem v jednom z podcastů Johna B zaslechl poprvé zaznít Red Sky, track, jenž mě naplno zasáhl kouzlem krásného hlasu krásné vokalistky Shaz Sparks. Nebyl jsem ale sám. Americké rapperce Nicki Minaj se Shaziny vokály zalíbily natolik, že je bez jakýchkoliv skurpulí použila ve svém díle Here I Am.
Když to John B zjistil, zachoval kladnou hlavu a místo vymáhání ušlého zisku na nestydaté Nicki se rozhodl dát Red Sky nový prostor v podobě remixového EP na svém labelu Beta Recordings. Kromě originální verze tracku na singlu naleznete jeden drumandbassový remix, dva dubstepové, jeden ve stylu trance a jeden progresivní hausík. Nakolik se jednotlivé remixy povedly posuďte sami.

John B feat. Shaz Sparks - Red Sky Remixes:
01. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Original Mix)
02. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Subsonik & Smooth Remix)
03. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (John B Dubstep Mix)
04. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Rebel Sonix Remix)
05. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (John B Trance Remix)
06. John B feat. Shaz Sparks - Red Sky (Robbie Bronnimann Remix)

Singl lze zatím pořídit exkuzivně na beatportu.
12.11.2010
Gemini - Blue EP
modrá je dobrá...
Thomas Slinger a.k.a. Gemini, čerstvá posila Lifted Music, jehož jste si mohli mimo jiné poslechnout na letošním Let It Rollu, nyní dokazuje, že to umí nejen s drumandbassem. V průběhu prosince mu totiž vyjde čtyřtrackové EP s názvem Blue na Inspected Records. A že Vám kníraté logo labelu přijde odněkud povědomé? Aby také ne, Inspected má totiž na svědomí známý Inspector Dubplate, velký hráč na poli youtube promotionu producentů. Za zmínku stojí, že vokály na celém EP má na svědomí Thomas sám (ale nejsem si jistý, jestli je to tak úplně výhra). Tracky Blue a Feel Stronger si můžete poslechnout již nyní (stačí kliknout na odkaz), na zveřejnění druhých dvou si ale budeme zřejmě muset ještě počkat.

Tracklisting:
01. Gemini - Blue
02. Gemini - And You
03. Gemini - Feel Stronger
04. Gemini - Rise & Fall
1