[ Webhosting profitux.cz ]
23.2.2010
Let It Roll 2010 After Special
Malé (i když ne zas TAK malé) ohlédnutí za letošním indoor LIRem ve znamení Space Invaders. Já tam bohužel nebyl, ale tím spíš jsem dobře zásoben fotkami a videi a hodlám se o ně s Vámi podělit.

Nejdříve nálož fotek z těch našich oficiálních info serverů:

Fotky z příprav LIR (by Jiří Kropáč) - shadowbox.cz
První fotky z LIR (by Kubánec) - drumandbass.cz
Druhé fotky z LIR(by khouba) - drumandbass.cz
Fotoreport z LIR (by lukas) - poslouchej.net
Druhé fotky z LIR (by J-fX) - poslouchej.net
Předsedovy fotky z LIR - rave.cz
Fotky z LIR 2010 (by Mamba) - shadowbox.cz
Druhé fotky z LIR 2010 (by M4Y4) - shadowbox.cz
Třetí fotky z LIR 2010 (by Debbie) - shadowbox.cz
Dravonovy fotky z Let It Roll - rave.cz
Fotky z Let It Roll 2010 (by Sharky) - rave.cz

Dokonce se mi povedlo splašit i nějaký ten videomateriál. Příznivci pohyblivých obrázků klikejte sem:

Video z LIR - 1. část (John B, Roni Size) - sety.cz
Thiew b2b Meikos (by thiew) - vimeo.com
Ochutnávka od Jana Frejma - techno.cz
(jen mi není jasné, kde se tam vzal Marky...že by mi něco uniklo? :))
Video z Let It Roll od Ronnyho - techno.cz

Vášniví písmenkožrouti si prozměnu zachrochtají zde:

Report z LIR (by kachni) - drumandbass.cz
Report z LIR (by soda) - techno.cz
Report z Let It Rollu od Tomsleyho - shadowbox.cz

Nakonec ještě pár obrázků, alba nalezená na rajčeti. Tyhle fotoreporty většinou už tak kvalitní nebývají (zvláště proto, že jsou většinou plné fotek lidí, které krom fotografa samého nikdo z čtenářů nezná), takže vstup jen na vlastní nebezpečí.

LIR 19.2.2010 by rooney
LIR 19.2.2010 by mishecz
LIR 19.2.2010 by sker01
LIR 19.2.2010 by mimi-mimi
LIR 19.2.2010 by mi-mus
LIR 19.2.2010 by homelasnica
LIR 19.2.2010 by pindanet
LIR 19.2.2010 by mareksko

Jako třešínku na závěr rovnou uvedu nějaké to info k nadcházejícímu open-airu. Stejně jako minule se bude party konat v pískovně Oplatil ve Starých Ždánicích u Pardubic. V kalendáři si zaškrtněte data 23.-24.7., pořadatelé na léto zvolili opravdu stylové headlinery, však posuďte sami: High Contrast, Marky, London Elektricity, Matrix & Futurebound a Temper D. Tak co, těšíte se? Já jedu na 129%! :)
14.2.2010
Únorové hudební tipy
Od začátku roku už vyšly hudby kvanta, pojďme se ale podívat na ty nejaktuálnější zlámaniny, co mě poslední dobou zaujaly. Začnu polehoučku dvěma deepovými singly (lépe řečeno jednotlivými tracky) z digitální divize Subtle Audio, jeden od Nebuly, druhý od Meccy. Stejně jako v minulém článečku podobného ražení zmíním také Subsonik Sound Recordings, tentokrát s novou deskou v podání dvojky Dodge & Fuski. Trochu přitvrdíme a dostáváme se k Cause4Concern, kteří vydali na svém vlastním labelu kombo Scare Tactics/Born Dead. Po dlouhé době se ozývají i hlasy z Lifted Music - o novou desku se tentokrát postaral Apex. Ponoříme-li se do toho neurofunku hlouběji, narazíme na výborný release francouze Dropped Beats na labelu Eight:FX. M-Atome Limited přichází s techy tracky od Allied, Kantyze a Future Signal, na italském Black Seeds Digital vychází Noxius, Triage a Rolar. Ammunition Recordings představuje další skvělou hudbu, Arrakis EP od poláka říkajícího si Qmare. Fajnšmekři nechť kouknou ještě k Obscene Recordings na novinky od našeho Forbidden Society. Z velkoobjemových kompilací vyčnívá nářezové Bad Taste vol. 3 (jak jinak než na Bad Taste Recordings) a překvapivě dobré album dua Camo & Krooked na Mainframe Recordings. O profláklém Deep Space LP (Phace & Misanthrop) snad ani psát nemusím.
14.2.2010
Music Video: Noisia - Machine Gun

Jedním slovem maso! A na konci i doslova.
3.2.2010
Promo alá Noisia - Machine Gun EP
Ne nadarmo se těší tahle trojka takové slávě, když Noisia něco spáchá, tak to má styl! Jak už asi tušíte, s tímhle EPčkem je to nejinak. Kdo by ale čekal počin čistě drumandbassový, bude zklamán. DJ Edit prvního tracku z chystaného alba doplňují 3 remixy - první je mistrovská práce Amona Tobina, geniálním způsobem defrmující řev kulometu na chrochtání jakési kyberšelmy, další je poměrně povedený remix dnb star Spora, zvukem trošku připomínající jeho výborný remix Bullet Time od Maldiniho s Vegasem. Kompilaci uzavírá kousek od dubstepového dua 16bit, který vás ale totálně rozstřílí (a ti, co si pod dubstepem představí směsku různě rychlých a co možná nejvíc disharmonických wobblíků, budou pravděpodobně příjemně překvapeni). Vychytaný beatmasher z beatu dělá opravdovou kulometnou palbu. Jednou větou - je smrtelný hřích tenhle klenot s katalogovým jménem DVSN005 minout!
21.1.2010
Detaily z chystaného alba Camo & Krooked
Ať už jste na poslední Vendetě (viz níže) byli nebo ne, mohli byste vědět, že naši sousedé z jihu, Camo & Krooked, chystají své debutové album. Vyjít by mělo 15. února na rakouském labelu Mainframe ve formátu dvojcédéčka. Ponese název Above & Beyond a bude obsahovat tracky liquidovějšího zaměření. Tracklist prvního CD vypadá následovně:

01. Camo & Krooked - You Cry
02. Camo & Krooked - Walk On Air
03. Camo & Krooked - Tonight
04. Camo & Krooked - Lets Go
05. Camo & Krooked - See Through You
06. Future Prophecies - September (Camo & Krooked Remix)
07. Camo & Krooked - Terra
08. Camo & Krooked - The Escape
09. Camo & Krooked - Lost Heaven VIP
10. Camo & Krooked - Bounce feat. Nemisis
11. Camo & Krooked - Only Me
12. Camo & Krooked - Just Hold On
13. Camo & Krooked - Dreams
14. Camo & Krooked - Silence feat. Nina

Druhé CD obsadí mix namíchaný šéfem labelu, DJem DisasZtem. Stejnojmenné EP již vyšlo, pro zvědavce pod katalogovým číslem MFREP001.
21.1.2010
Fotky z Vendety, 15.1.2010
DIR:/ (ROmitronic & paraBOT), En.Dru (LIVE), Camo & Krooked (AT), Whipp of God (Golly vs UfO vs Spool)

První Vendeta roku 2010, která byla zároveň oslavou pětiletého výročí fungování pohon crew, se celkem vydařila. Headlineři Camo & Krooked mě svým jump-upem sice moc (spíš vůbec) nepotěšili, ale vystoupení beatboxera říkajícího si En.Dru mělo opravdu šťávu. Celkově bych to zhodnotil jako příjemné odreagovaní v tom šíleném lednovém shonu, který znají jen vysokoškoláci (tzn. zkouškové). Tož teda hepi bérzdej pohon krů a vy se můžete podívat na zatím jediné fotky, které jsem z téhle akce našel.

Fotky na drumandbass.cz
21.1.2010
Tune da radio!
V nedávné době jsem párkrát slyšel rčení, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Lidem, kteří se tím opravdu řídí, bych rád projevil upřímnou soustrast (protože při troše přemýšlení se dá rychle zjistit, že i nicneděláním se dá leccos slušně podělat). Já mezi ně naštěstí nepatřím. S příchodem nového roku jsem si řekl, že je čas zase se posunout o kousíček dál. Sice jsem si tím pádem dal docela dlouhodobý závazek, ale věřím, že mi přinese jen dobré (kromě všeho toho času, který mi vezme). Dámy a pánové, nyní mě budete moct slyšet každou středu hrát naživo na vlnách DEEPBASSNiNE rádia, a to v časovém rozmezí od 18:00 do 19:00 našeho času, kdy si budete moct nechat potrápit vaše uši troškou toho "procítěnějšího" neurofunku :)
3.1.2010
Sbohem 2009, nechť je rok 2010 ještě lepší!
Ačkoliv tenhle post měl být původně novoroční (respektive úplně nejdřív to mělo být takové zamyšlení před koncem roku), nakonec jsem zjistil, že o svátcích je toho času snad ještě míň než jindy, takže jsem se k jeho napsání dostal až teď (už ve víru zkouškového).

Pro mě byl rok 2009 v určitém smyslu průlomový. Na začátku jsem si říkal, letopočet obsahuje šťastné číslo, bude to dobrý rok. A on byl, dokonce asi tak 100x lepší než bych od něj čekal, úspěchů přinesl dosti a užil jsem si jej naplno. Až jsem si nakonec uvědomil, že to těžko vše svedu jen na štěstí. Nepochybně, nemít ho, asi by se spousta věcí nestala, ale čistě o něm to také není. Naštěstí stačilo, aby mi v kritických situacích trošku pomohlo a já už se těch vzniklých šancí chytil. A nakonec mě asi i zachránilo, což byl jeden z důvodů téhle úvahy - den před koncem roku to můj controller schytal od sklenice plné piva a nebýt toho štěstí, možná bych si taky hezky dlouho nezahrál.

Tohle štěstí ve smůle mě jen utvrdilo v mém "master planu" na rok 2010 - prachy, prachy, prachy. Bez nich to nepůjde a bohužel (naštěstí?) je to teď asi to jediné, co mě brzdí, takže zařídit si co nejlepší a pokud možno stálejší zdroj příjmů bude priorita. Vydělané peníze hned půjdou do techniky, která mě zase někam posune, jak v produkci, tak v DJingu. Jen doufám, že mě štěstí neopustí a zase mi trošku pomůže - najít teplé místečko grafika asi nebude žádný med...

Tak Vám všem přeji šťastný nový rok :)
24.12.2009
Šťastné a veselé!
Je až neuvěřitelné jak ten čas letí, ale jsou tu zase Vánoce. Ať už jsou pro Vás krásným zážitkem nebo je vnímáte spíš jako přítěž v tom dnešním spěchu, všem Vám přeji jejich co nejpříjemnější prožití.

Pro některé z Vás mám dokonce i dáreček. Nedávno jsem na stránkách ruského neurofunkového labelu TAMP3CORDS našel několik překvapivě kvalitních free releasů, o které jsem se s Vámi chtěl podělit. Tak doufám že se Vám budou líbit a přinesou Vám taky trochu té radosti :)

<a href='http://tamp3cords.com/2009/11/tamfree008-resolute-psycho/' class='url' target='_blank'>TAMFREE001: Flame - Silencer EP</a>
TAMFREE001: Flame - Silencer EP
<a href='http://tamp3cords.com/2009/02/tamfree002-hightech-dirty-money-gits/' class='url' target='_blank'>TAMFREE002: Hightech - Dirty Money, GITS</a>
TAMFREE002: Hightech - Dirty Money, GITS
<a href='http://tamp3cords.com/2009/03/tamfree003-marqus-badman-lp-sampler/' class='url' target='_blank'>TAMFREE003: Marqus - Badman LP (Sampler)</a>
TAMFREE003: Marqus - Badman LP (Sampler)
<a href='http://tamp3cords.com/2009/03/tamfree004-krot-unexpected-guest-no-title-selector-rmx/' class='url' target='_blank'>TAMFREE004: Krot - Unexpected Guest, No Title (Selector RMX)</a>
TAMFREE004: Krot - Unexpected Guest, No Title (Selector RMX)
<a href='http://tamp3cords.com/2009/04/tamfree005-utopia-enei-flame-dark-robotic-boobs/' class='url' target='_blank'>TAMFREE005: Utopia, Enei, Flame - Dark Robotic Boobs</a>
TAMFREE005: Utopia, Enei, Flame - Dark Robotic Boobs
<a href='http://tamp3cords.com/2009/07/tamfree006-nounaim-nvader/' class='url' target='_blank'>TAMFREE006: Nounaim & Nvader</a>
TAMFREE006: Nounaim & Nvader
<a href='http://tamp3cords.com/2009/09/tamfree007-paralyzah/' class='url' target='_blank'>TAMFREE007: Paralyzah</a>
TAMFREE007: Paralyzah
<a href='http://tamp3cords.com/2009/11/tamfree008-resolute-psycho/' class='url' target='_blank'>TAMFREE008: Resolute Psycho</a>
TAMFREE008: Resolute Psycho

Všechny výše uvedené odkazy po kupě najdete zde na stránkách labelu.
23.12.2009
Music Video: Sub Focus - Could This Be Real

Sub Focus si zřejmě na halucinogenech ulítává poslední dobou více než je zdrávo. Z jeho alba známý houseový počin Could This Be Real nyní vyjde na singlu a k této příležitosti vznikl i nový videoklip, který hýří barvičkami podobně jako ten k Rock It. Stejně jako on bohužel i tenhle spadá do kategorie těch nudnějších.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17