[ Webhosting profitux.cz ]
25.6.2010
Drumandbass.cz v ohrožení?
Dnes po druhé hodině ranní se začaly na stránkách drumandbass.cz objevovat podivné obrazce (viz screenshoty níže). Jednalo se celkem o trojici neidentifikovatelných zpráv, které jak se znenadání objevily, tak zase zhruba o hodinu později beze stopy zmizely. Odborníci se dohadují, zda nemohlo jít o útok mimozemšťanů, jedná se však stále pouze o spekulace.
neidentifikovatelná zpráva č.1
neidentifikovatelná zpráva č.1
neidentifikovatelná zpráva č.2
neidentifikovatelná zpráva č.2
neidentifikovatelná zpráva č.3
neidentifikovatelná zpráva č.3
23.6.2010
Do vesmíru s Mindtech Rec.
Vyhlídkový let vesmírem zahrnuje návštěvu hvězd Place 2b, Bassrk, Kaiza, Aenimal, Para, Shem & Wreckage Machinery, přičemž start je naplánován na 1. července. Všechny zájemce doporučujeme připravit na následujícím trenažeru:

Place 2b - Scylla


Bassrk & Kaiza - Your Destiny


Aenimal - Cosmic Space


Para - Konig


Shem & Wreckage Machinery - Bring It


Int Company - Cramp
23.6.2010
Zremixujte Sunchase a dostaňte se na placku
Zajímavou příležitost pro začínající i ty ostřílené producenty vytvořil německý label Drone Audio, který vyhlásil remixovou soutěž k jednomu z tracků ze Sunchaseova nedávno vydaného deepového alba Static Nitro, Mixmagem dokonce zvoleného jako album měsíce. Konkrétně se jedná o track Moulded, který jsem čirou náhodou vybral jako reprezentační vzorek alba na youtube kanál release digestu.
Sample pack naleznete ke stažení zde, hotové počiny můžete zasílat sem. Vítěz, jak je ostatně patrné už z nadpisu, se dočká vydání svého remixu na vinylové desce.
21.6.2010
Music Video: Nero - Innocence
Londýnské duo producentů vystupujících pod názvem Nero se poslední dobou čím dál tím více dostává do povědomí lidu nejen díky produkci kvalitního dnb, ale také dubstepu. A právě k jejich poslednímu dubstepovému releasu se váže následující videoklip.
14.6.2010
Chcete kulku do hlavy?
A proč vůbec jen jednu, proč ne rovnou dvě? :) To si zřejmě řekli i v San Diegské firmě Munitio, jež je populárním výrobcem stylových elektronických doplňků, a uvedli na trh vskutku luxusní model sluchátek s označením Teknines SiFR 500, které svým designem imitují kulky ráže 9mm.
Přívlastek "luxusní" si zaslouží plným právem, protože jsou potaženy 18ti karátovým zlatem. To chrání neodymiové měniče, které zajišťují zvuk o frekvenčním rozsahu 12Hz-22kHz při citlivosti 98db +/- 3db na 1kHz. Navíc jim má pomáhat funkce BassEnhancingChamber pro lepší vykreslení basových tónů. Náruživé kroutitele kabelů také potěší kevlarový potah kabelu, na jehož konci se houpe klasický 3.5mm velký jack potažený zlatem rovnou čtiřiadvacetikarátovým. Papírově sluchátka vypadají velice zajímavě, firma samotná je označuje jako "masterpiece". Vyzkoušet to na vlastní kůži můžete za 250$ (cca 5250 Kč), ale až 23. června, což je datum, na které ukazuje počitadlo běžící na oficiálních stránkách firmy. Budete ovšem muset být rychlí, číslovka 500 v názvu sluchátek znamená celkový počet vyrobených kusů této limitované série. Pro fanoušky labelu Ammunition, kteří si potrpí na luxus a styl, jsou tyto pecky jednoznačnou volbou. Já mít tolik peněz, abych je mohl utrácet za věci co nepotřebuju, už bych je měl předobjednané :)

Zdroj: hardwaresphere.com
6.6.2010
The Qemists ohlašují další album

The Qemists, jedni z průkopníků v křížení rocku a dnb, ohlásili druhé album. Ponese název Spirit in the System, vyjde 16. srpna a podle slov chemiků bude doslova narváno emocemi, o což se zasloží nemalou měrou i Jenna G, jejímž vokálem protkaná Hurt Less byla vybrána jako materiál na druhý singl k albu. Prvním singlem je vypalovák Your Revolution (k poslechu a ke stažení pod tracklistem). Krom zmíněné Jenny se na albu budou podílen i např. Enter Shikari, Invasion, The Automatic a další.

Tracklisting:
01. Take It Back feat. Enter Shikari
02. Hurt Less feat. Jenna G
03. Dirty Words feat. Matt Rose & Bruno Balanta
04. Renegade feat. Maxsta
05. Fading Halo feat. Chantal of Invasion
06. The Only Love Song feat. MC ID
07. Life's Too Short
08. Apocalypse feat. Rob Hawkins of The Automatic
09. Your Revolution

Jestli se Vám Your Revolution líbí, na oficiálních stránkách Qemists si ji můžete zadara stáhnout. Tedy, úplně zadara není, musíte se jim za to podškrábnout do mailing listu, ale to snad z nikoho žebráka neudělá :)
3.6.2010
Další freebies od Dyamorpha
Včera se na stránkách TAMP3CORDS objevil další, dokonce už desátý release z jejich řady freeček, opět od Dyamorpha. Parádní neuro track Spy In The Sky a jeho o něco slabší bráška Hen Coop čekají jen na to, až si je stáhnete. Tak do toho.
31.5.2010
21
Přesně před rokem (+- půl dne) jsem sem plácnul kraťoučký článeček (spíš takový výkřik), oznamující, že můj věk dosáhl pětiny století. A dnes kolem půl šesté ráno se toto číslo opět zvedlo. Viva-la nejzkurvenějšímu narozeninovému dnu ever.

EDIT: Někdy si na ty dobré věci člověk musí prostě počkat... :)
30.5.2010
Engage - C2D Promo Mix May 2010
Do třetice všeho dobrého se na soundcloudu objevila horká novinka v podobě promo setu pro britský label Close2Death. Za mix je zodpovědná ruská neurofunková star Engage (nenechte se zmást ženským rodem, je to kluk jak buk).


Tracklisting:
01. Noisia - Split The Atom
02. Noisia - Machine Gun
03. Custom Soldiers - Minoan (Engage Remix)
04. Bulletproof & Concord Dawn - Whiskey tango
05. Noisia & Foreign Beggars - Shellshock
06. Engage - Overbreaker
07. Axiom - Sexdrive
08. Noisia - Concussion
09. Engage - Ginger
10. Enei & Engage - Carnage
11. Aeph - Burning Shadow (Prolix Remix)
12. :P
13. Noisia & Foreign Beggars - Contact
14. Receptor - Girls
15. Engage - Hostile
16. Engage - Resonant
17. Kano & Flame - Swarm (Katharsys Remix)
18. Kubrak - Ambush
19. Prolix & Nocturnal - Crater
20. Billain - Coded
21. Receptor & Engage - Bio
22. High Contrast - Return of Forever (Engage C2D Mix Edit)
30.5.2010
SSR Podcast 012 - Subsonik
U Subsonik Sound Recordings nabrali s podcasty pěkné tempo. Mnoho lidí ještě ani nestihlo zaregistrovat ten předchozí a už tu máme další, tentokrát pod taktovkou samotného šéfa labelu, Marka Subsonika. Díky malé délce (jen půl hodiny) potěší hlavně ty z Vás, kterým na poslouchání hodinových setů stejně jako mně pořád nějak nezbývá čas.

Tracklisting:
01. Shapeshifter - Dutchies (State Of Mind Remix)
02. Fourward - Grendel
03. Telekinesis & Kinetik - Lithium
04. Receptor - Princess
05. Rregula - Gravitron
06. Neonlight & Hedj - System Error
07. DaVIP - Napalm
08. DC Breaks - Taken VIP
09. Terravita - Electron
10. Rico & Scoop - Little Green Men (Neonlight Remix)
11. Cause & Effect - Here For You
12. Bad Robot - Deep End
13. Dodge & Fuski - Moment Of Clarity

Tlačítko pro download doufám najdete :)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17