[ Webhosting profitux.cz ]
4.12.2009
Chookovo album pod stromeček
Rok 2009 se zdá býti (nejen) pro tvrdší odnože dnb docela požehnaným. Konec roku se neúprosně blíží, zásoba neuro LPček však ještě vyčerpána nebyla. "No Strings Attached" od Doma & Rolanda ještě ani nestihlo opustit můj mp3 přehrávač a už se pomalu blíží datum vydání dalšího chystaného LP, tentokrát od Chooka na jeho labelu Full Force Recordings. Album nese název "The Cocoon" a nebude obsahovat jen dnb, ale i minimal a ambient - což by v Chookově podání rozhodně nemuselo být špatné. Datum vydání je stanoveno někdy na konec prosince, takže kdo ví, třeba bude právě pod stromeček, a to buď jako CD nebo v digitálním formátu. Vinylová verze o čtyřech 12" deskách vyjde někdy mezi prosincem a lednem přítího roku.
4.12.2009
D Style zadara
Tedy ovšemže né D Style osobně, toho si na nějakou tu party stále budete muset zaplatit :) Nicméně, k příležitosti vydání dvou nových remixů svého tracku Warning se rozhodl uvolnit ten původní. Stahovat můžete zde.
4.12.2009
Co nového k poslechu
Těžko říci, zda je to tím, že je za dveřmi Mikuláš, každopádně se teď s releasy nějak roztrhl pytel. Tak si nekažte zuby sladkostmi (vážně jsem to napsal?) a radši si nacpěte mp3 přehrávače pořádnou mikulášskou dávkou neuro desek.
Jako první zmíním ruský label TAMP3CORDS, jehož devatenáctý release (TAMP3019) nese tvrdý sega-like sound producentů říkajících si Robax a Encode. Také sublabel TAMRIGHT uvolnil nový track, klidný a odpočinkový Engageho "Goodbye Darling" (ale kam se poděl kick?). Německý shadybrain vypustil do éteru Paperclipovo Annunaki EP (SHBD01109) o čtyřech lahodných kouscích deepovějšího ražení. Ani Subsonik Sound Recordings nezůstává pozadu a pod katalogovým číslem SSS017 uvádí Bena Sage a (pro mě docela překvapení) Simona V! Ti, co nadšeně očekávají Citrusácké Venom LP (by Jade) si můžou zkrátit čas poslechem Doseho nejnovější desky s označením CITRUS039. Poslední pozici v dnešním reportu obsadily Raidenovy "La Luna" a "LHC", které vyšly na prestižním labelu Renegade Hardware (HWARE14).
2.12.2009
Big City Beatzz opět u konce?
Pokud jste tam byli, určitě se divíte, proč by měla být série BCB u konce. Čtvrtý díl se totiž povedl asi nejvíce - přišla hromada lidí a všichni se dobře bavili do časných ranních hodin, jak u baru, tak na parketě. Atmosféru tentokrát dotvářely i BAMovy vizualizace puštěné přes projektor, díky vyhazovačům nebyl ani žádný bordel, nic se neztratilo...tak proč by to mělo končit, že?

Jak jinak, než kvůli penězům. Je to smutné, protože my to děláme pro lidi a prakticky zadarmo, ze vstupného se tak tak zaplatí náklady a o nějakých výdělcích se moc mluvit nedá. (Jen pro představu - je třeba zajistit a patřičně "potunit" prostor, dovézt a rozestavět zvukovou aparaturu, domluvit DJs a potřebnou techniku, domluvit vyhazovače, domluvit někoho za bar, udělat flyery, zpropagovat akci a poté co odejdnou poslední návštěvníci to vše zase uklidit.) Vedení LAMY to ale bere jinak. Není to pro ně nic jiného než PRACHY, PRACHY a ještě jednou PRACHY. A ty jim zřejmě vlezly na mozek natolik, že upustili od fair play a pěkně nás podělali. Tedy konkrétněji, podělali INdexe jako hlavního organizátora akce. Vymysleli si pár čísílek, přičetli je ke skutečnému výdělku na baru - a podfuk byl na světě. Tak takhle tedy ne! Rovnice je to jednoduchá: Fair play = parties v lamě + spokojení lidi + pravidelné výdělky na baru. Poděly = žádné parties + nasraní lidi + žádné výdělky na baru. Zřejmě jsou ale mozky majitelů LAMY natolik malé a zakrnělé, že tuhle jednoduchou premisu nedokázaly pochopit, a tím pádem máme po Big City Beatzz. Dělat akci, za kterou nakonec máme ještě doplácet? Ně, děkujeme. Dokud se tohle nevyřeší, LAMA žádné další beaty neuslyší.

Otázka je tedy nasnadě: Co teď? Najít další prostor je bohužel docela problém...
2.12.2009
Freshův Hypercaine v HD
DJ Fresh se rozhodl ze nezůstane co se klipů týče pozadu, a tak vznikl tento kousek. Klip je sice zcela bez děje, ale na ty taneční kreace se kouká dobře. Jsem zvědavý, jestli (a kdy) pronikne i na obrazovky televizí např. pod logem MTV, vzhledem k jeho "popovosti" bych se vůbec nedivil.
1 | 2