[ Webhosting profitux.cz ]
28.11.2009
Fotky z In Progress s Aquasky, 16.11.2009
Brent Newitt (Aquasky, UK), Manack, Flashbeck, Cuffia, Siesta

Na Brenta Newitta ze slavné trojky Aquasky jsem samozřejmě na Flédě nemohl chybět. Jak jsem se ale těšil, tak jsem byl zklamán - i přes Brentovy nepopiratelné kvality jako producent a DJ se mi jeho set nelíbil - čekal jsem nějaký klasický "starý dobrý break", ale dočkal jsem se jen rovných "house-like" breaků, z nichž jsem neznal snad ani jeden track. Holt muzika a muzikanti se vyvíjí...

Tentokrát jsem takovou smršť fotoalb nenašel, takže bude muset postačit jediné, a to z rave.cz od Flickyho.

Flickyho fotky z In Progress s Aquasky
17.11.2009
Big City Beatzz se vrací
Po minulé akci to už vypadalo, že sérii BCB odzvonilo. Někteří jedinci posílení alkoholem neváhali zneužít faktu, že na party nebyla žádná pořádková služba a když se lidé k ránu rozešli, odkryl se pohled na neskutečný bordel. O ukradených věcech z backstage se rozepisovat moc nebudu, snad jen mi vrtá hlavou, proč mi někdo mimo jiné vzal i mého kofoláčka. Nicméně, vzhledem ke škodám nebyly vyhlídky na další akci moc růžové. Naštěstí se ale nakonec podařilo vše vyřešit a díky INdexovi a síle peněz, které majitelé LAMY vyrýžovali na baru, bude série pokračovat dál. A to rovnou čtvrtým dílem, který bude (jak doufáme) zase o kus lepší, než ten předchozí.

Stylově rozmanitý lineup odstartuje jako obvykle Viky a jeho breaky, poté předá pomyslnou štafetu INdexovi, který si hodlá na nových gramcích užít techno a hardtechno desky, následuje host 6oofy, který se předvede se svým neuro dnb setem, pak já s (překvapivě) taktéž rychlými zlámanými beaty a celou party nakonec uzavře NTK tvrdými tekky. A krom pánů DJů se nám předvede i beatboxer!

To ale stále není všechno - rozhodli jsme se zneužít místní projektor, takže se dočkáte videoprojekcí a samozřejmě nemůže chybět stroboskop. A taky vyhazovači, kteři budou tentokrát dohlížet na hladký chod akce :)

Líbí se Vám, co jste si právě přečetli? Tak přijďtě v hojném počtu - 20.11. od osmi večer to bude v LAMĚ zase rachotit!
9.11.2009
Fotky z Break4Beats, 30.10.2009
Noisia, Morebeat, Sayko, Panzer, Blulajta

Jelikož momentálně můžu fotit maximálně mobilem, prolezl jsem internet a posbíral fotky od ostatních, ať se můžete na vlastní oči podívat (či si se slzou v oku připomenout), jak to na konci října na Flédě vřelo!

Fotky z drumandbass.cz od Kubánce

Fotky z drumandbass.cz od Jakuba Mertla

Fotky z shadowbox.cz od Tchunia

Fotky z rave.cz od Flickyho a Iana

Album na rajce.net od kamaráda Schmutzky

Album na rajce.net od uživatele phillipes

Album na rajce.net od uživatele modryslon

Album na rajce.net od uživatele luba-m

Album na rajce.net od uživatele lukuc

A kdo me na nich najde, vyhraje zlatyho bludistaka :)
5.11.2009
RELEASE DIGEST: SSS016
Mnoho vody uplynulo od toho, co jsem naposledy rozebíral v RELEASE DIGESTu materiál ze Subsonik Sound Recordings. Přesněji řečeno 4 releasy - ne že by nestály za to, ale v tom moři ostatní hudby jsem si na jejich recenzi nějak nestihl udělat čas. Tudíž to napravím aspoň teď.
Áčkovou stranu obsadil Subsonik s Kirem a jejich spolupráce s názvem Reborn. Je zde znát Kirův vliv na práci s basou, neboť je zvukově opravdu velmi podobná té v tracku Pressure, který vyšel na SSS o přesně o 10 releasů dříve (SSS006). Na flipu se usadil Skitt B, který na nás vystrkuje růžky s trackem Switch It Up. Udržuje vysokou kvalitu i image autora poněkud drsnějších kousků (třeba takový Stepping Time ze SSS014, oproti kterému je ale Switch It Up podstatně stravitelnější). Jedničku dávám breakové-až-do-house vložce. Vokálů se tentokrát zase nedočkáme, maximálně ve formě pár hlášek v prvním tracku. Šestnáctka je prostě další z výborných desek na výborném labelu.

Tracklisting:
01. Subsonik & Kiro - Reborn
02. Skitt B - Switch It Up
4.11.2009
Bleskovka ze Subtitles
Na známém DOA fóru se objevily zkazky o chystaném albu maďarského matadora Chrise.SU, které vzápětí sám šéf labelu Subtitles, Teebee, potvrdil! Žádné bližší info, co se týče data vydání či formátu (Subtitles je známý tím, že své věci vydává zatím čistě na vinylech) bohužel nezveřejnil, nicméně, máme se na co těšit.
3.11.2009
Music Video: Subwave - Stars Get Down

Reklama tvářící se jako rádoby klip? Nebo rádoby klip s reklamou uvnitř? První klip s DNB stepem? Pokud jste viděli na youtube ukázky z tehdy chystaného alba "Crash Bang Wallop", možná Vám jej tohle videjko trošku připomene. A příště by mohli obsadit lepší stepaře, tihle dva trošku nudí.
3.11.2009
FREE track od Rregule
S vydáním Where Am I EP, o němž jsem Vás nedávno informoval, se Rregula rozhodl uvolnit jeden kousek ze své sbírky. Jmenuje se Oblique a najdete ho zde (na stránce sjeďte kousek dolů a pod popisem EPčka najdete odkaz na track - vzhledem k nápisu "please don't mirror" jsem sem nedal přímý link na mp3).
3.11.2009
Project 51 odkrývá svá tajemství
Album vyjde na Gridlokově labelu Project 51
Album vyjde na Gridlokově labelu Project 51Zkušený americký producent Ryan Powell, na dnb scéně známý jako Gridlok, chystá druhé full-length album. Po výborném Break The System přichází LP s názvem Void. Datum vydání zatím ještě nebylo odhaleno, nicméně se má vlézt ještě do roku 2009, takže dlouho slintat nebudeme, ať už vyjde kdy chce. Zatím se můžete mrknout aspoň na tracklist, který vypadá následovně.

P51UKLP-02:

01. Skuffle *
02. Radar *
03. Steady *
04. Worth Forgetting
05. Short Term Memory *
06. The Void *
07. Alone In The Dark
08. Chatter *
09. Fade Out *
10. No Gravity
11. Parallel Universe *
12. Escape Pod
13. R.E.M.

Album vyjde jak na CD, tak na vinylu (4x12"), ale CD prý samostatně prodejné nebude, jen jako součást vinylové verze (wtf?). V tracklistu jsou kousky, které vyjdou na deskách, označeny hvězdičkou. A pro ty, co rádi ochutnávají, bude ještě před vydáním samotného k dispozici sampler.

P51UKLP-02-S:

01. Chatter
02. Flame Thrower Remix
1.11.2009
RELEASE DIGEST: ARDIGI029
Imprintz & Kloe - Till The End EP
ARDIGI029 Release Info
ARDIGI029 Release InfoDigitální odnož amerického labelu Ammunition Records rozhodně nespí. Release s krásným číslem 29 obsadili zatím docela neznámí Imprintz & Kloe s třemi tracky do kupy nazvanými Till The End EP. Záměrně píšu ZATÍM neznámí, protože to vzhledem ke kvalitě jejich muziky určitě nepotrvá dlouho, než se rozšíří do širšího povědomí posluchačů. Ano, reklama nelže, tohle EP je opravdu MASSIVE! Všechny tři tracky jsou řádně našláplé neuro, netradičně doplněné orchestrálními prvky a melodiemi, které vás vynesou do nebe jen proto, aby vás hned po dropu mohly pustit do pekelné vřavy zvrácených basslines. V tomto případě bych se nebál mluvit o jednom z nejlepších releasů roku, jen málo jiných se mi vrylo do paměti tak, jako tenhle. Ostatně, posuďte sami z následující ukázky - věřím že budete souhlasit.

Tracklisting:
01. Imprintz & Kloe - Last Breath
02. Imprintz & Kloe - Shade Of The Knight
03. Imprintz & Kloe - Tzolk'in

1