[ Webhosting profitux.cz ]
31.5.2010
21
Přesně před rokem (+- půl dne) jsem sem plácnul kraťoučký článeček (spíš takový výkřik), oznamující, že můj věk dosáhl pětiny století. A dnes kolem půl šesté ráno se toto číslo opět zvedlo. Viva-la nejzkurvenějšímu narozeninovému dnu ever.

EDIT: Někdy si na ty dobré věci člověk musí prostě počkat... :)
30.5.2010
Engage - C2D Promo Mix May 2010
Do třetice všeho dobrého se na soundcloudu objevila horká novinka v podobě promo setu pro britský label Close2Death. Za mix je zodpovědná ruská neurofunková star Engage (nenechte se zmást ženským rodem, je to kluk jak buk).


Tracklisting:
01. Noisia - Split The Atom
02. Noisia - Machine Gun
03. Custom Soldiers - Minoan (Engage Remix)
04. Bulletproof & Concord Dawn - Whiskey tango
05. Noisia & Foreign Beggars - Shellshock
06. Engage - Overbreaker
07. Axiom - Sexdrive
08. Noisia - Concussion
09. Engage - Ginger
10. Enei & Engage - Carnage
11. Aeph - Burning Shadow (Prolix Remix)
12. :P
13. Noisia & Foreign Beggars - Contact
14. Receptor - Girls
15. Engage - Hostile
16. Engage - Resonant
17. Kano & Flame - Swarm (Katharsys Remix)
18. Kubrak - Ambush
19. Prolix & Nocturnal - Crater
20. Billain - Coded
21. Receptor & Engage - Bio
22. High Contrast - Return of Forever (Engage C2D Mix Edit)
30.5.2010
SSR Podcast 012 - Subsonik
U Subsonik Sound Recordings nabrali s podcasty pěkné tempo. Mnoho lidí ještě ani nestihlo zaregistrovat ten předchozí a už tu máme další, tentokrát pod taktovkou samotného šéfa labelu, Marka Subsonika. Díky malé délce (jen půl hodiny) potěší hlavně ty z Vás, kterým na poslouchání hodinových setů stejně jako mně pořád nějak nezbývá čas.

Tracklisting:
01. Shapeshifter - Dutchies (State Of Mind Remix)
02. Fourward - Grendel
03. Telekinesis & Kinetik - Lithium
04. Receptor - Princess
05. Rregula - Gravitron
06. Neonlight & Hedj - System Error
07. DaVIP - Napalm
08. DC Breaks - Taken VIP
09. Terravita - Electron
10. Rico & Scoop - Little Green Men (Neonlight Remix)
11. Cause & Effect - Here For You
12. Bad Robot - Deep End
13. Dodge & Fuski - Moment Of Clarity

Tlačítko pro download doufám najdete :)
30.5.2010
Maztek - The Grindhouse Show - 2010/05/24
Záznam z Maztekova setu nahraný při příležitosti prvního výročí The Grindhouse Show. Zpívanky opravdu nečekejte a stahujte zde.

Tracklisting:
01. Bulletproof - Taken
02. Nymfo - Matchstick
03. Break - Bass Face
04. Btk & Presence Known - 40 Channels Of Funk
05. Bulletproof - Smash & Grab
06. Mayhem - Call My Bluff
07. Catacomb - Concrete Pillows
08. Gridlok - Radar
09. Heist - Captured
10. Future Signal - Dr. Strangelove
11. Maztek & Future Signal - Eclipse
12. Prolix - Mean Streets
13. Bulletproof & Mindscape (Featuring Tiki Taane) - Dark Times (State Of Mind Remix)
14. Mindscape - Maniac
15. Btk & Maztek - We Off That
28.5.2010
První polámané vlaštovky z EMKE Recordings
Drumandbassová větev EMKE Recordings, sublabelu německého Basspointz, vydává svůj první release - Cyclone B od ukrajinské dvojky Neutral Point. Na můj vkus je sice trochu moc tvrdý (nenechte se zmást intrem), ale přesto si tento label zaslouží Vaši pozornost, jejich seznam hudby k vydání skýtá velmi zajímavé kousky, které si ostatně můžete poslechnout v playeru na webu EMKE DRUM AND BASS.

Odkazy na e-shopy, kde je Cyclone B k dispozici (v digitálním formátu), najdete na stránce videa.
27.5.2010
Neuropunk pt.18 mixed by Bes
Slibovaná hromada novinek z ruského labelu TAMP3CORDS nějak nabrala na zpoždění, místo toho, aby se během minulého týdne objevily nové tracky v nabídce jejich e-shopu, pořád se schovávají v seznamu chystaných releasů. Čekání si ale nyní můžete zkrátit čerstvým dílem podcastu se značkou NEUROPUNK, kterou myslím není třeba nijak představovat, ani komentovat :)

Podcast samotný má mírně přes dvě hodinky, z vašeho disku si ukousne jen nějakých 120MB, což má na vině nízká kvalita audia, která činí pouhých 128kbps.

Tracklisting:
01. Dyamorph & Dr.Bass - Pistol Star
02. Place 2b - Poseidon
03. Eastcolors & Enei - To Fly
04. Soulstorm & D-Stress - Equinox
05. Engage - Overbreaker
06. nPHONIX - False Flag
07. Hector - Strong Seed
08. Paperclip & Flame - Bad Illumination
09. Bullet Time - Wound
10. D-Iolax - Micro (Place 2b rmx)
11. Dyamorph - Spy In The Sky
12. Stereotype ft. Tiiu - Did You Know?
13. Place 2b - The Shadow Lands
14. Mizo - Bloodline
15. Bes & Cobalt - Human (Receptor rmx)
16. Trinity - Solaris
17. Enei - Scanner (Osh rmx)
18. Flame - Prehistoric
19. Krot & NU4M - Great Escape
20. NRanges & Uberman - Slider
21. Hector - Suddenly (ft.Ljetov)
22. Neutral Point - The Rock Of Destiny
23. Paimon - Something A Little More
24. 2Sides - Snatch
25. Mr. Frenkie - L'Jackson
26. Paimon - Dromedarius
27. NickBee & Malk - The Cycle
28. Loud Sound - Midday
29. Engage - Paranoia
30. Krysiz - Missed Opportunities
31. Bullet Time & Survied - Dejah Thoris
32. Nothing - Sublime Imponderability
33. Spherique - Moonbay Streams
==> E.Hill Im Happy Yeah (Cattepilez rmx)
20.5.2010
Darth Faderova smrt
aneb tak dlouho se cloumá s faderem nahoru a dolu, až se komplet posere

Kapitánův deník, den první, hvězdné datum 19.5.2010
Právě se mi splnila jedna z mých nejhorších obav. Galové se báli, že jim nebe spadne na hlavu, já měl zase vždycky neskutečné bobky z toho, že mi odejde konzole. A dneska si takhle míchám staré pecky od Black Sun Empire a State of Mind, zrovna trochu divočejší pasáž, nějaké to trhání faderem nahoru a dolů a najednou koukám že mi pravá strana nějak nehraje. Virtuální fader na půl žerdi a bez jakýchkoliv náznaků pohybu. No to mě vomej! Proboha...proboha...no tak přece PROBER SE FADERE!!! Nahoru, dolu, nahoru, dolu, nahoru, dolu..AAAAA...nahoru, dolu, nahoru...YES!!!! Ježíš mě asi miluje, uff...už se to hejbe...díky Bohu. A pro jistotu i Satanovi, že si to ještě protentokrát rozmyslel.

...o 10min později

K****!!!!! Proklínám tě fadere! Ze všech těch 70ti nebo kolikati aktivních prvků chcípneš zrovna ty!

...po rozdýchání počátečního šoku

Xponent už leží vedle mě bez života. A taky bez knobů a bez "čepiček" faderů. A vlastně bez celé horní desky. Vypadá teď trochu jinak. Jako malý uzlíček tištěných spojů a podivných hejblátek, smutně a zdrchaně. Asi podobně jako já. Já, co mezitím obepisuji všechny možné fóra co mě napadnou. Spousta hraní přede mnou a konzole v prachu. Baťa s dřevákama nemohl být víc v háji. Ta potvora ani nevysílá žádné MIDI signály, to prostě není možný. Snad to bude stačit vyčistit jako tehdy když to pravej pitch koupil od piva..

...o 2 hodiny později, s flaškou lihu v ruce

Nakupovat něco jako líh ve městě, které nijak moc neznáte, je docela opruz. Člověk by se potřeboval učit na zkoušky a místo toho je nucen lítat po městě a hledat. Ještě že o drogérce jsem věděl a úsměv sličné slečny za pultem aspoň trochu rozjasnil můj den. Kontaktol jsem sice zatím nesehnal, ale řekněme, že to bude další level. Nejdříve projde konzole zkouškou lihem. Situaci sice komplikuje poměrně nedostatečné technické zázemí na koleji, ale nakonec se očista daří, fader je v rámci možností pročištěn, vysušen a připraven k testu.

Neúspěšně...

Druhé kolo čištění však ukazuje malý pokrok. Neúplně vyschlý fader jeví známky života - vysílá MIDI. Přichází na řadu třetí čištění a tentokrát pořádně sušení - to učení bude přeci ještě třeba.

...stále den první, kolem půlnpci, aniž by ze skript ubylo větší množství přečtených stránek

Hurá na finální test. Dokonale vysušený fader vcházá na scénu na scénu a...NIC. Hořké zklamání střídá nezodpovědné nakapání lihu do faderu - a světe div se, opilý fader funguje! Sice ne tak jak by měl, ale čím víc v lihu je, tím víc se tváří, že by ještě někdy měl šlapat jako zamlada. S postupným schnutím jeho život ale zase pomalu utichá. Nemůžu si pomoct, ale vidím chybu v kontaktech. Zítřejší mise je jasná. Sehnat kontaktol. A pokud se ani s ním nedoberu výsledků, budu se muset plácnout přes kapsu a skočit si do servisu. Ani mě to neštve. Cokoliv, jen ať ta moje láska zase žije. Taky je docela fajn, že má český distributor m-audia jakousi neoficiální servisní pobočku v Brně, skoro hned u naší fakulty. Aspoň malé štěstí v té smůle.
Jako malý uzlíček tištěných spojů a podivných hejblátek, smutně a zdrchaně.
Jako malý uzlíček tištěných spojů a podivných hejblátek, smutně a zdrchaně.

Kapitánův deník, den druhý, hvězdné datum 20.5.2010

Kontakt s kontaktolem se ukázal jako zcela bezvýznamý. To by tenhle příběh asi skončil moc hladce a rychle. Teď jsem akorát lehčí o stovku, kterou jsem za něj nechal v TETĚ, a těžší o starosti se servisem. A nejen s ním. Rusáci se mstí. Vlastně spíš amíci, jimž patří platební systém SWREG, kerý využívá ruský label TAMP3CORDS na svém mp3 shopu. Blokace posledních peněz na mém účtu za objednávku která neproběhla člověku na náladě moc nepřidá. Zákaznický podpora je jako na potvoru samozřejmě hluchá. Kritická potřeba takticky se stáhnout na domovskou půdu plynoucí z náhlého nedostatku financí navíc drasticky redukuje čas využitelný k jednání se servisem. Je až neuvěřitelné, jak spolu vše najednou souvisí, když už se to najednou začne jedno po druhém hroutit. A to nemluvím o dalších věcech, které tímto nenadálým božím hněvem utrpí také. Práce, nebo třeba taky škola, jako by zrovna ta už neměla dost. Ale dost bylo nářků, raději se vyspím na next level po zítřejší celkem beznadějné zkoušce - servis.


Kapitánův deník, den třetí, hvězdné datum 21.5.2010

Za dobu své existence jsem se jako noční sůva naučil solidně nenávidět zvuk budíku, dneska bylo ale jeho použití nevyhnutelné. Krátké opáčko, na které jsem navíc získal čas, se ukázalo jako velmi cenné - sice jsem při počítání správných odpovědí prodělal málem tak 3x infarkt, ale nakonec se počty ukázaly jako příznivé. Pomyslnou laťku minima bodů ze zkoušky jsem pokořil, no prostě krása. Jezdit příští pátek na otočku jen na další termín zkoušky by bylo pěkně na prd, takhle si stačí zajít jen trochu vylepšit skóre na termín poslední. Posílen tímhle pocitem jsem dvakrát přešel silnici a vlezl do špinavých dveří pod oprýskanou cedulkou "MIDI Servis". Místo, na kterém jsem se objevil, bylo naprosto kouzelné. Rozlehlý kanclokumbál plný nejrůznější elektroniky, od komb, repráků a monitorů přes různé mixpulty, efektory, konzole až po oldschoolové sovětské oscilátory. Za tím vším čile pobíhali tři hi-tech dědci s vizáží vysloužilých rockových hvězd, na stará kolena obsypaných místo fanynek všemi druhy serepetiček určených k vrtání se v elektronice. Po maximálně pohodové domluvě jsem měl relativně jasno - jestli někdo dá moji plastovou krásku dohromady, budou to oni - za slovo vzatí kyberchirurgové. Teď už zbývá jen modlit za rychlou dopravu náhradních dílů. Škoda každého hraní, které bych musel odvolat...
.
.
.
[TO BE CONTINUED]14.5.2010
Black Sun Empire ohlašují nové album
Poslední dobou se mohlo zdát, že tahle holandská trojka snad usla na vavřínech. Od poloviny minulého roku zavládlo u jejich labelů ticho, které trvá prakticky doteď - přerušeno bylo jen výkřikem v podobě desky na jejich sublabelu Obsessions, který ale vzešel z rukou Mindscapových, a také jejich remixem Gridlokova Wake Up, kde se veskrze také nejedná o žádnou novinku, rozdělaný a k poslechu na oficiálním webu BSE byl snad více než rok. Na přelomu roku se ale začalo v kuloárech šeptat o novém albu, drby se nakonec ukázaly jako pravdivé a dnes Black Sun Empire dokonce ohlásili detaily. Pod názvem Lights and Wires vyjde na jejich vlastním labelu, datum vydání bylo stanoveno na 4. října. Vynilová podoba alba se bude skládat ze dvou EPček, čtyř skladeb drumandbassových a čtyř dubstepových. V digitální verzi pak bude obsahovat tracků 16 s přibližně stejným poměrem dnb a dubstepu. Tracklist zatím ještě odhalen nebyl, ale nalákat by Vás mohly aspoň jména, které se na albu spolu s BSE objeví, a to například SPL, Nymfo, Jade nebo State of Mind. V září má navíc k albu vyjít sampler s remixy Bullet In The Head (Gridlok Remix) a Driving Insane (Counterstrike Remix).

V souvislosti s novinkami o albu se také myslím sluší zmínit, že se série podcastů BSE nedávno rozrostla o jedeáctý díl, který namíchal již zmiňovaný Nymfo. Stahujte zde.
8.5.2010
SSR Podcast 011 - No Money
Až dosud jsem zde na blogu tak nějak zapomínal na podcasty a jejich magickou sílu, tomu je však dnešním dnem konec a jako první poctí tento blog svou přítomností podcast Subsonik Sound Recordings, 29 tracků, které pro Vás namíchal C-Phone z No Money.
Tracklisting:
01. Uman & BTK - Generator (Umanoid edit) (Uprising dub)
02. Subsonik - Breakout (Terravita remix) (Subsonik Sound)
03. MC Navigator - Nobody Can Judge Me (No Money remix) (dub)
04. DaVIP & Encode - High Technology (Breed12Inches)
05. Skitt B - Alien Space Ship (Subsonik Sound)
06. Ketz & Wreckage Machinery - Damnation (Mindtech dub)
07. Cause 4 Concern - Bedlam (dub)
08. Ed Rush & Optical - Get Ill (Prolix remix) (Virus)
09. Neonlight & Noxius - Nothing Is Safe Neonlight (Close2Death dub)
10. Dirtyphonics - Teleportation (Audio Porn)
11. Optiv - Kaos Therapy (Red Light)
12. Receptor - Autopsy (Subsonik Sound dub)
13. No Money & Maztek - Apogee (Icarus Audio dub)
14. Xpander - The Hard Lot (Sintax)
15. Foreign Beggars & Noisia - Contact (Noisia remix) (Dented)
16. Erik Hassle - Hurtful (DC Breakz remix) (White Label)
17. Performance - The Living (Drumsound & Bassline remix) (Big Life)
18. Uman & No Money - Requiem (Bad Taste)
19. Terravita - I Want To Rock Terravita (Subsonik Sound)
20. Tantrum Desire & Cabbie - 21Century (Worldwide Audio)
21. Rico & Scoop - Little Green Man (Neonlight remix) (Dangerous New Age dub)
22. No Money - Seven Days (Subsonik Sound dub)
23. Skitt B - Switch It Up (Subsonik Sound)
24. Cativo - Evil Has No Boundaries (Neonlight remix) (Ammunition dub)
25. No Money - Lazy Bitches (Subsonik Sound dub)
26. Dodge&Fuski - The Struggle (Subsonik & Terravita Remix) (Subsonik Sound)
27. GrooveshakerZ - Were coming Back (Subsonik remix) (BomBeatz Music)
28. No Money & Sayko - See The Sun (dub)
29. Terravita - Rape Alley (Subsonik Sound)

Stahujte z dnbshare nebo soundcloudu...

1