[ Webhosting profitux.cz ]
30.6.2010
Zlatá edice Neuropunku pokračuje
Druhý díl speciální edice podcastu Neuropunk je tu. A proč že tak speciální? Podle slov Bese, "šéfa" TAMP3CORDS a zároveň autora mixu, je totiž plný toho nejlepšího východního dnb, co od minulého léta vyšlo. Podtitulek THE FAT pak znamená, že půjde o ryzí neurofunk až do morku kostí!
Cca 60MB velký setík se dá stáhnout zde, pokud by vás zajímalo první vydání Neuropunk Gold Edition, hledejte tady.

Tracklisting:
01. Encode - Along The Edge
02. Hightech - Necro (NickBee Remix)
03. Paimon - Blood Cloud
04. Place 2b - The Shadow Lands
05. Engage - Ginger
06. Krot - Fat Worm
07. NPhonix - False Flag
08. Redco - Fallen Legion
09. Hector - Strong Seed
10. Malk - Friends
11. Bes & Cobalt - Human (Receptor Remix)
12. Paimon - Hard Break
13. Utopia - Beeline
14. The Chiller - Neuro Locust
15. Asphexia - Chaos Theory
16. Flame - Prehistoric
17. Dyamorph & Dr.Bass - Pulpit
18. Engage - Overbreaker
19. Asphexia - Nirvana
20. Stereotype ft. Tiiu - Did You Know?
21. Rolar - Quadru Pedal
22. Receptor & Engage - Surgeon
23. Engage - Warlock
24. Trinity - Solaris
25. Mizo - Blood Line
26. Mr. Frenkie - L'Jackson
27. Hightech - Vacuum
28. Krysiz & Traffic - Gateway
29. Enei - Scanner (Osh rmx)
30. Stereotype & NickBee - Sabotage
30.6.2010
Music Video: Pendulum - Witchcraft + detaily k singlu
Videoklip k druhému singlu z nejnovějšího alba Pendulum je konečně hotov. Natáčení začalo druhého června a po třiadvaceti dnech, tedy 25.6., Rob Swire na svém twitteru ohlásil, že je dokonáno. K dostání bude ve speciální iTunes edici singlu, v případě že tomuto systému neholdujete, budete se muset spokojit s youtube verzí.
Singl samotný pak bude dostupný ve třech verzích - jednak jako samostatný track stáhnutelný v mp3 formátu, pak v CD verzi (se všemi remixy, ale bez klipu) a nakonec již zmíněná iTunes "bundle" edice, která obsahuje krom všech remixů i videoklip. Datum vydání je plánováno na 18. července, krom CD verzce, která vyjde o den později.

Tracklisting:
01. Witchcraft
02. Witchcraft (Radio Edit)
03. Witchcraft (Drum-step Mix)
04. Witchcraft (Chuckie Remix)
05. Witchcraft (John B Remix)
06. Witchcraft (Netsky Remix)
29.6.2010
Paimon vydává debutové EP u Ammunition
Jako blesk z čistého nebe dnes přišel mail z juna oznamující "naskladnění" balení 4 tracků made in Ukraine, které jen potvrzuje, že neura z východu jsou prostě klasa. Navzdory názvu Valentine žádné romance nečekejte, Paimon bere lásku zkrátka po svém - ostatně, kdo by se nezamiloval do rázného beatu s nadupanou nu-breed-eastern-neuro-funky-style-bassline?

Valentine EP je k dostání např. na beatportu, junu, dogsonacid, trackitdown nebo u chemical records. Ukázky k poslechu najete na například na Paimonově myspace.
28.6.2010
Nová deska od .shadybrain
Německý label .shadybrain vypustil do světa po dlouhé době další vinyl (release je ovšem dostupný i v digitálním formátu). O obsah celé desky se postaral Edward Holmes, třetina známé formace Cause4Concern, jehož asi budete ale spíše znát jako Optiva. Na áčku pod názvem Generation Lost můžete čekat takové pohodovější, nikam nespěchající neuro, Smoke Screen na flipu je laděn hodně deepově. Ostatně, poslechněte sami. Mimochodem, u .shadybrain navíc k tomuto releasu udělali menší soutěž - 5 šťastných z těch, jenž se upíšou k dostávání newsletteru, vyhraje tento release na asfaltu.

Optiv - Generation Lost

Optiv - Smoke Screen
25.6.2010
Drumandbass.cz v ohrožení?
Dnes po druhé hodině ranní se začaly na stránkách drumandbass.cz objevovat podivné obrazce (viz screenshoty níže). Jednalo se celkem o trojici neidentifikovatelných zpráv, které jak se znenadání objevily, tak zase zhruba o hodinu později beze stopy zmizely. Odborníci se dohadují, zda nemohlo jít o útok mimozemšťanů, jedná se však stále pouze o spekulace.
neidentifikovatelná zpráva č.1
neidentifikovatelná zpráva č.1
neidentifikovatelná zpráva č.2
neidentifikovatelná zpráva č.2
neidentifikovatelná zpráva č.3
neidentifikovatelná zpráva č.3
23.6.2010
Do vesmíru s Mindtech Rec.
Vyhlídkový let vesmírem zahrnuje návštěvu hvězd Place 2b, Bassrk, Kaiza, Aenimal, Para, Shem & Wreckage Machinery, přičemž start je naplánován na 1. července. Všechny zájemce doporučujeme připravit na následujícím trenažeru:

Place 2b - Scylla


Bassrk & Kaiza - Your Destiny


Aenimal - Cosmic Space


Para - Konig


Shem & Wreckage Machinery - Bring It


Int Company - Cramp
23.6.2010
Zremixujte Sunchase a dostaňte se na placku
Zajímavou příležitost pro začínající i ty ostřílené producenty vytvořil německý label Drone Audio, který vyhlásil remixovou soutěž k jednomu z tracků ze Sunchaseova nedávno vydaného deepového alba Static Nitro, Mixmagem dokonce zvoleného jako album měsíce. Konkrétně se jedná o track Moulded, který jsem čirou náhodou vybral jako reprezentační vzorek alba na youtube kanál release digestu.
Sample pack naleznete ke stažení zde, hotové počiny můžete zasílat sem. Vítěz, jak je ostatně patrné už z nadpisu, se dočká vydání svého remixu na vinylové desce.
21.6.2010
Music Video: Nero - Innocence
Londýnské duo producentů vystupujících pod názvem Nero se poslední dobou čím dál tím více dostává do povědomí lidu nejen díky produkci kvalitního dnb, ale také dubstepu. A právě k jejich poslednímu dubstepovému releasu se váže následující videoklip.
14.6.2010
Chcete kulku do hlavy?
A proč vůbec jen jednu, proč ne rovnou dvě? :) To si zřejmě řekli i v San Diegské firmě Munitio, jež je populárním výrobcem stylových elektronických doplňků, a uvedli na trh vskutku luxusní model sluchátek s označením Teknines SiFR 500, které svým designem imitují kulky ráže 9mm.
Přívlastek "luxusní" si zaslouží plným právem, protože jsou potaženy 18ti karátovým zlatem. To chrání neodymiové měniče, které zajišťují zvuk o frekvenčním rozsahu 12Hz-22kHz při citlivosti 98db +/- 3db na 1kHz. Navíc jim má pomáhat funkce BassEnhancingChamber pro lepší vykreslení basových tónů. Náruživé kroutitele kabelů také potěší kevlarový potah kabelu, na jehož konci se houpe klasický 3.5mm velký jack potažený zlatem rovnou čtiřiadvacetikarátovým. Papírově sluchátka vypadají velice zajímavě, firma samotná je označuje jako "masterpiece". Vyzkoušet to na vlastní kůži můžete za 250$ (cca 5250 Kč), ale až 23. června, což je datum, na které ukazuje počitadlo běžící na oficiálních stránkách firmy. Budete ovšem muset být rychlí, číslovka 500 v názvu sluchátek znamená celkový počet vyrobených kusů této limitované série. Pro fanoušky labelu Ammunition, kteří si potrpí na luxus a styl, jsou tyto pecky jednoznačnou volbou. Já mít tolik peněz, abych je mohl utrácet za věci co nepotřebuju, už bych je měl předobjednané :)

Zdroj: hardwaresphere.com
6.6.2010
The Qemists ohlašují další album

The Qemists, jedni z průkopníků v křížení rocku a dnb, ohlásili druhé album. Ponese název Spirit in the System, vyjde 16. srpna a podle slov chemiků bude doslova narváno emocemi, o což se zasloží nemalou měrou i Jenna G, jejímž vokálem protkaná Hurt Less byla vybrána jako materiál na druhý singl k albu. Prvním singlem je vypalovák Your Revolution (k poslechu a ke stažení pod tracklistem). Krom zmíněné Jenny se na albu budou podílen i např. Enter Shikari, Invasion, The Automatic a další.

Tracklisting:
01. Take It Back feat. Enter Shikari
02. Hurt Less feat. Jenna G
03. Dirty Words feat. Matt Rose & Bruno Balanta
04. Renegade feat. Maxsta
05. Fading Halo feat. Chantal of Invasion
06. The Only Love Song feat. MC ID
07. Life's Too Short
08. Apocalypse feat. Rob Hawkins of The Automatic
09. Your Revolution

Jestli se Vám Your Revolution líbí, na oficiálních stránkách Qemists si ji můžete zadara stáhnout. Tedy, úplně zadara není, musíte se jim za to podškrábnout do mailing listu, ale to snad z nikoho žebráka neudělá :)
1 | 2