[ Webhosting profitux.cz ]
23.3.2010
R.I.P. MindSaw
Včerejšek se stal jistě smutným dnem pro mnohé vášnivé neurofunkery. NewYorkský label MindSaw Recordings proslulý velmi tvrdým repertoárem (z našich na něm vydávali např. Forbidden Society nebo Gasmask 71) znenadání uzavřel svůj myspace i oficiální stránky. Zbyl na nich jen epitaf skládající se z loga zesnulého labelu, oznámení o ukončení činnosti a poděkování za podoru. Těžko říct, zda byly na vině jen Xzistovy snahy o větší zaměření na sublabel DubSaw Recordings či finanční potíže, ale o tom, jaká je to smutná ztráta, pochybovat nelze.
23.3.2010
Ammunition jde do asfaltu
Ještě do nedávna ostrouhali všichni ti příznivci amerického labelu Ammunition Recordings, kteří jsou zvyklí svou oblíbenou hudbu pouštět z vinylů. Koncem února se to ale změnilo a do té doby striktně digitální label vypustil do světa svoji první asfaltovou placku. Místo klasického ARDIGI má už v katalogovém čísle jen AR, a to konkrétně AR001. Svými tracky ho pokřtili pánové Axiom, InsideInfo, Kiro a 59Crime.

Tracklisting:
A: Axiom - Eternal Pain
B: Inside Info, Kiro, & 59Crime - Response
7.3.2010
Infection, aneb nažhav si svůj machine gun
Ačkoliv už se hudba od Noisie už objevila ve spoustě her, kluci se tentokrát rozhodli koncept "hraju něco a u toho poslouchám dobrou hudbu" obrátit. Dali se dohromady s nizozemským vývojářským týmem Flavour a nad výsledkem více než rok trvajícího vývoje si můžete chvíli zaslintat při sledování traileru.

Podle kmagu je celá hra založená na hudbě - pokud Vás bavil legendární Audiosurf, u Infection si pravděpodobně také užijete své. Každý level je založen na nějakém tracku, na jehož beat musíte reagovat střílením. Čím přesněji se trefujete, tím lépe pak vypadá samotné skóre. Souboje s bossy se pak odehrávají za zvuku remixů. Z videa sami asi uznáte, že grafická stránka je v rámci možností dosti našlapaná a originální a hře zřejmě nebude chybět ani trochu vtipu (mě osobně docela pobavil ukazatel "awesomeness").

Své výsledky si pravděpodobně budete moci srovnávat na internetu s ostatními, protože hra je koncipovaná jako online záležitost, navíc je zdarma. První level postavený na singlu Machine Gun si budete moct vychutnat již zítra na stránkách http://www.noisia.nl/game/.
1